KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14252911
nr 1425 2911
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Oljemålning, Figurer i landskap. Monogramsignerad. Olja på pannå, 43x44 cm, yttermått inklusive ram: 47x49
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 18:33:21
18/10 18:21:33
100 kr
18/10 18:21:52
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg